12 września 2015

DESIGN #2 - LOGA I NAPISY

Dziś postanowiłam przygotować dla Was coś bardziej przydatnego, coś co sprawi, że Wasze loga i zdjęcia będą ładniejsze i tym samym przyciągniecie więcej ludzi.
Ja osobiście robiąc swoje loga oraz tytułowe zdjęcia do postu korzystam z dwóch stron. 

NOWOŚCI U MNIE #1

W dzisiejszym poście chciałabym zaprosić Was do mojej nowej "serii" na blogu Nowości U Mnie. Napiszcie w komentarzach czy jesteście nią zainteresowani i co o niej myślicie, a tym czasem zapraszam Was to oglądania.

1)Pierwszą rzecz którą zakupiłam jest bluza z Big Stara. Muszę Wam się przyznać, że przez ponad 2 lata nie miałam na sobie żadnej rozpinanej bluzy i od dłuższego czasu planowałam ją kupić.
 2)Kolejnymi produktami jest płyta mojego ukochanego zespołu IMAGINE DRAGONS, która jest po prostu genialna oraz szminka z Bell, która wygląda niesamowicie na ustach.
 3)W najbliższym czasie kupiłam również bieliznę z Victoria's Secret ( jestem tego zdania, że warto inwestować w takie rzeczy). Byłam także na Jarmarku Dominikańskim w Gdańsku i aż szkoda nie było kupić tych słodkich skarpetek z mopsami <3
 4)Od dłuższego czasu miałam ochotę przeczytać jakąś motywującą książkę,aż znalazłam 100 Happy Days i muszę przyznać, że choć jestem na 14 stronie to bardzo mi się podoba. Z myślą o szkole zakupiłam również taki przepiękny kalendarzyk, który możecie znaleźć w Empiku.
 5) Ostatnią już rzeczą są bardzo popularne i długo wyczekiwane przeze mnie Adidasy Superstary. Od dłuższego czasu miałam w planach je kupić tylko,że białe, ale przyznajcie tyle osób je ma dookoła, że nie da się wyliczyć dlatego postanowiłam kupić je w innym kolorze, choć również popularnym.Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka