15 sierpnia 2015

WHAT'S IN MY PHONE

Witam kochani :) Chyba każdy oglądał i robił ,,What's in my phone,, a dziś chciałabym przedstawić ten post w mojej wersji. 
Jestem posiadaczką iPhona6 i co mogę powiedzieć na początek to jestem bardzo z niego zadowolona,chyba jak każdy posiadacz tego telefonu (choć moim zdaniem mógł być troszeczkę mniejszy tak ja iPhone5).
 

Na drugiej, najważniejszej stronie mam wszystkie swoje aplikacje. Chyba nie muszę opisywać pierwszych 4 :D.Kolejne to :
SHAZAM- gdy słyszymy w radiu,w telewizji piosenkę która nam się podoba, a nie mamy możliwości zobaczenia jaki nosi tytuł to włączamy tą aplikacje, przykładamy do głośnika i ona na nam go podaj
PicsArt- ta aplikacja pozwala nam robić fajne kolaże, przerabiać zdjęcia, dodawać efekty
Tłumacz- tu chyba nie muszę za wiele pisać 
Snapchat- tą aplikacje też już raczej każdy zna, a ja z tego miejsca chcę Was serdecznie zaprosić.
                                                       
iMovie- z tego co wiem to nie wszystkie iphony ją mają, choć nie wiem jak jest teraz, ale powiem, że naprawdę jest super, przerabia filmiki, dodaje napisy, efekty, muzykę itp.
Minion Rush- mówiłam o niej już w ulubieńcach, ale powtórzę. To najlepsza gra w jaką grałam, w ogóle mi się nie nudzi :)
Wattpad- jeśli lubisz czytać lub pisać opowiadania to koniecznie musisz zainstalować tą aplikację.  
Zara i Pull&Bear- te aplikacje pozwalają nam oglądać asortyment sklepu i często jest tak, że danego produkty, który nam się podoba nie ma stacjonarnie ale jest tu i wtedy można zamówić. Paczka przychodzi na drugi dzień.
Blogger- tej aplikacji tez raczej nie muszę omawiać :P

A teraz przedstawię Wam co kryje się w tych dwóch "folderach":Przygotowałam dla Was również kilka fajnych tapet na telefon :)


Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka